Cybertechnicy wkroczą na rynek pracy
Od września w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Władysława Grabskiego w Końskich będzie można kształcić się w nowym zawodzie – technik cyberbezpieczeństwa. Nauka potrwa pięć lat.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element