Cybertechnicy wkroczą na rynek pracy

Od września w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Władysława Grabskiego w Końskich będzie można kształcić się w nowym zawodzie – technik cyberbezpieczeństwa. Nauka potrwa pięć lat.