Dzieciństwo i młodość Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w filmie dokumentalnym

„…stąd wyruszyłem w drogę…” – to tytuł filmu dokumentalnego poświęconego Gustawowi Herlingowi-Grudzińskiemu. Jego premiera odbyła się w poniedziałek w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. CZYTAJ TAKŻE Pożar w centrum miasta. Być może przyczyną było zaprószenie ognia 2026-06-24 Wykopali podkop pod sejf 2026-06-24 Pokaż więcej Film opowiada o miejscach i ludziach ważnych dla pisarza w młodości, … Czytaj dalej Dzieciństwo i młodość Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w filmie dokumentalnym