Kolejny krok w stronę budowy linii kolejowej Busko-Zdrój – Kraków

Przedstawiciele 15 samorządów z województw świętokrzyskiego i małopolskiego podpisali w czwartek (7 maja) w Busku-Zdroju list intencyjny dotyczący wspólnych działań na rzecz budowy nowej linii kolejowej.