Pracownicy zbrojeniówki z całej Polski modlą się w skarżyskim sanktuarium
Kilkadziesiąt delegacji z całego kraju przyjechało do skarżyskiego Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej na XXVI Pielgrzymkę Pracowników Zakładów Zbrojeniowych i Lotniczych. ...









![Dworzec PKP w Skarżysku odzyskał dawny blask [KOMENTARZE] - Radio Kielce 16.08.2021. Skarżysko-Kamienna. Otwarcie dworca kolejowego. Na zdjęciu (od lewej): Andrzej Bętkowski - marszałek województwa świętokrzyskiego, Zbigniew Koniusz - wojewoda świętokrzyski, senator Krzysztof Słoń, Piotr Wawrzyk - wiceminister spraw zagranicznych, Andrzej Bittel - wiceminister infrastruktury, Anna Krupka - wiceminister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu, poseł Andrzej Kryj, poseł Agata Wojtyszek, senator Jarosław Rusiecki, poseł Mariusz Gosek / Jarosław Kubalski / Radio Kielce](https://radiokielce.pl/wp-content/uploads/2021/08/image00001-134443-350x250.jpeg)

