WARUNKI KORZYSTANIA

Wydawcą serwisu internetowego www.radiokielce.pl jest Radio Kielce SA z siedzibą w Kielcach, ul. Radiowa 4, 25-317 Kielce.

Teksty, zdjęcia, elementy graficzne oraz pliki dźwiękowe i filmowe znajdujące się na stronie www.radiokielce.pl są własnością Radia Kielce S.A.

Rozpowszechnianie, powielanie artykułów i materiałów zamieszczonych na stronie www.radiokielce.pl – w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób na wszelkich polach eksploatacji włącznie z kopiowaniem, fotokopiowaniem, digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie – jest zabronione bez uprzedniej, pisemnej zgody Radia Kielce S.A.

Zamieszczanie w serwisach internetowych materiałów rozpowszechnionych przez Radio Kielce na www.radiokielce.pl dopuszczalne jest w ograniczonej formie, w celach informacyjnych (tytuł i maksymalnie trzy pierwsze zdania artykułu), z wyłączeniem plików dźwiękowych, wideo i fotografii.

Korzystający z fragmentów materiałów rozpowszechnionych na www.radio.kielce.pl jest zobowiązany w miejscu publikacji zaczerpniętej ze strony www.radio.kielce.pl umieścić adnotację „czytaj dalej” będącą aktywnym linkiem przekierowującym bezpośrednio do artykułu źródłowego zamieszczonego na stronie www.radiokielce.pl.

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.radiokielce.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Radio Kielce na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami.

Materiały oznaczone jako PAP są własnością Polskiej Agencji Prasowej. Kopiowanie, zarówno fragmentów jak i całości materiałów, jest bezwzględnie zabronione.

Materiały oznaczone jako IAR są własnością Informacyjnej Agencji Radiowej. Kopiowanie, zarówno fragmentów jak i całości materiałów, jest bezwzględnie zabronione.

Pytania lub uwagi dotyczące korzystania ze strony www.radiokielce.pl prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres internet@radio.kielce.pl.