Oni upomnieli się o wolną i niepodległą ojczyznę. Kielczanie uczcili pamięć Żołnierzy Niezłomnych
W Kielcach odbyły się uroczystości Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wzięli w nich udział przedstawiciele władz województwa, miasta, służby mundurowe ...






![Kielce upamiętnią Żołnierzy Niezłomnych [HARMONOGRAM] - Radio Kielce 22.02.2022. Kielce. Konferencja wojewody świętokrzyskiego. Na zdjęciu (od lewej): mjr Arkadiusz Radziński - p.o. komendanta Garnizonu Kielce, płk Piotr Hałys - dowódca 10. Świętokrzyskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej, Zbigniew Koniusz - wojewoda świętokrzyski, Dorota Koczwańska-Kalita - naczelnik Delegatury Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach, Szczepan Skorupski - sekretarz miasta Kielce / Marcin Marszałek / Radio Kielce](https://radiokielce.pl/wp-content/uploads/2022/02/20220222-100113-135656-350x250.jpg)

![Samorządowcy dostali miliony na drogi [LISTA] - Radio Kielce 18.02.2022 Kielce. ŚUW. Wręczenie promes z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg / Jarosław Kubalski / Radio Kielce](https://radiokielce.pl/wp-content/uploads/2022/02/k204104-121826-350x250.jpg)

