Wakacyjna Szkoła Szachowa Polskiego Radia Kielce

Przez całe tegoroczne wakacje wszystkich chętnych uczymy gry w szachy. Opracowane przez najlepszych fachowców lekcje prowadzimy w programie „Stacja Wakacje” oraz na radiokielce.pl. Na naszej stronie internetowej systematycznie będziemy publikować filmy instruktażowe przygotowane specjalnie na potrzeby „Wakacyjnej Szkoły Szachowej Polskiego Radia Kielce”.

To jednak nie wszystko. Z miłośnikami „królewskiej gry” będziemy się spotykać w Parku Miejskim w Kielcach. Każdy chętny będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności, a najlepsi codziennie wygrywać będą atrakcyjne nagrody. Gwarantujemy dobrą zabawę od poniedziałku do czwartku w godz. 10-13. Na początkujących będą czekali, służący swoją fachową wiedzą, instruktorzy.

Wakacyjna Szkoła Szachowa Polskiego Radia Kielce rozpoczęła swoją działalność w poniedziałek (27 czerwca). Na szachistów w każdym wieku będziemy czekać od godz. 10 w Parku Miejskim w Kielcach. Lekcje będą prowadzone równolegle w programie Radia Kielce „Stacje Wakacje” oraz na portalu radiokielce.pl.

W niedzielę 3 lipca kilkadziesiąt osób rzuciło wyzwanie prawdziwemu arcymistrzowi. Na specjalne zaproszenie Radia Kielce, w symultanie szachowej na kieleckim Rynku, uczestniczył dwukrotny mistrz Polski w szachach, obecny szkoleniowiec kadry narodowej Bartosz Soćko.

Na zakończenie wakacji, w sobotę 27 sierpnia, w Parku Miejskim w Kielcach zorganizujemy turniej mistrzów, który wyłoni najlepszego ucznia Wakacyjnej Szkoły Szachowej Polskiego Radia Kielce.

Chopinowskie inspiracje
WAKACYJNA SZKOŁA SZACHOWA POLSKIEGO RADIA KIELCE - Radio Kielce
WYBIERAMY PRZEBÓJ 70-LECIA