Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w niedzielę (31 maja) w Nietulisku Dużym w powiecie ostrowieckim, poinformowała asp. Ilona Piwnik-Wójcik z komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.
– Po godzinie 22.00 do służb wpłynęła informacja, że na drodze krajowej nr 9 samochód osobowy zderzył się z łosiem. Do szpitala trafił 25-letni kierowca BMW oraz 23-letnia pasażerka. Droga była całkowicie zablokowana – relacjonuje.
Zwierzę nie przeżyło zderzenia z samochodem.










