II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król - Radio Kielce
Świetny występ zanotowali zawodnicy Świętokrzyskiej Fundacji Sportu Daleszyce podczas II Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha.
Największy sukces odniosła Joanna Mucha, która zwyciężyła w kategorii młodziczek, zdobywając jednocześnie tytuł Mistrzyni Województwa Świętokrzyskiego.
Na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Chylewski, zdobywając jednocześnie tytuł Wicemistrza Województwa Świętokrzyskiego.
W kategorii klas 1–3 po świetnej jeździe i doskonale rozegranym wyścigu zwyciężył Hubert Suchodolski.
– Jestem bardzo zadowolony z występu moich podopiecznych, cały czas ciężko pracują i to przynosi efekty. Przed nami najważniejszy krajowy start, Mistrzostwa Polski Juniorów i Elity – podsumował trener młodych kolarzy i prezes Świętokrzyskiej Fundacji Sportu Daleszyce Krzysztof Baćkowski.
Zmagania najlepszych polskich kolarzy zostaną rozegrane w dniach 25–28 czerwca 2026 roku. Po 7 latach przerwy rywalizacja powraca na Warmię i Mazury. Wyścigi odbędą się w Biskupcu, Lubawie i Ostródzie.
II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król – Radio Kielce
II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król – Radio Kielce
II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król – Radio Kielce
II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król – Radio Kielce
II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król – Radio Kielce
II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król – Radio Kielce
II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król – Radio Kielce
II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król – Radio Kielce
II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król – Radio Kielce
II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król – Radio Kielce
II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król – Radio Kielce
II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król – Radio Kielce
II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król – Radio Kielce
II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha / Fot. Kamil Król – Radio Kielce
Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na ich używanie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Polityki prywatności. Rozumiem