Julia Niedziałek wygrała rywalizację w kategorii juniorek młodszych, Luiza Stępień była druga w gronie młodziczek, Wojciech Chłopek drugi, a Antoni Kupis trzeci wśród juniorów młodszych w mistrzostwach województwa świętokrzyskiego w kolarstwie szosowym, które rozegrano w ramach II Ogólnopolskiego Wyścigu o Puchar Wójta Gminy Wilczyce.
Z sukcesów młodych kolarzy cieszył się prezes Cyclo Korony Kielce i dyrektor sportowy Świętokrzyskie Cycling Team Łukasz Dudała.
– Cieszy mnie bardzo dobra postawa naszych zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych. Mimo iż było bardzo gorąco, nasza młodzież zaprezentowała się znakomicie. Dali z siebie wszystko, ale o tym świadczą doskonałe wyniki naszych młodych kolarzy. Wyniki cieszą, ale najbardziej cieszy progres, który widać. Za szkolenie Świętokrzyskie Cycling Team odpowiada w końcu dwóch świetnych niegdyś kolarzy – Tomasz Brożyna i jego syn Piotr Brożyna. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i walkę – powiedział Łukasz Dudała.

Przed zawodnikami Świętokrzyskie Cycling Team start na mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym, które od 25 czerwca rozgrywane będą na trasach Warmii i Mazur.
Wyniki zawodników Świętokrzyskie Cycling Team w II Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Wilczyce:
Młodziczka:
3. miejsce – Luiza Stępień
Juniorka młodsza:
1. miejsce – Julia Nadziałek
Junior młodszy:
2. miejsce – Wojciech Chłopek
4. miejsce – Antonii Kupis
6. miejsce – Marcel Sikora
13. miejsce – Franciszek Chojnacki
14. miejsce – Wojciech Pabjan
Wyniki zawodników Świętokrzyskie Cycling Team w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego
Młodziczka:
Srebrny medal – Luiza Stępień
Juniorka Młodsza:
Złoty medal – Julia Nadziałek
Junior Młodszy:
Złoty medal – Wojciech Chłopek
Brązowy medal – Antoni Kupis












