Niegazowana woda mineralna, bogate w potas świeżo wyciskane soki owocowo-warzywne, domowe izotoniki, czyli woda z cytryną, szczyptą soli i miodem – to napoje, które w czasie upału najlepiej ugaszą pragnienie i nawodnią organizm.
Warte polecenia są owoce sezonowe. Do chłodnej wody, najlepiej mineralnej, warto dodać owoce sezonowe, takie jak truskawki, borówki, maliny, arbuz, listki mięty, a nawet plasterki ogórka. Przed podaniem można dorzuć jeszcze kilka kostek lodu. Warto też powrócić do smaków z dzieciństwa i przygotować kompot na bazie ulubionych owoców. Pragnienie doskonale ugasi także herbata, sok ze świeżo wyciśniętych owoców, naturalny kefir, płynny jogurt, maślanka bądź zsiadłe mleko – mówią eksperci z Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.
Podkreślają także, że podczas wysokich temperatur powietrza należy wypijać przynajmniej 6-8 szklanek płynów dziennie.
Pragnienie ugaszą też dary lasu – liście i owoce jeżyn, malin. Warto po nie sięgnąć.
Napar z liści jeżyny
Składniki: 2 łyżki liści jeżyny, ½ litra wody, 1 łyżeczka miodu leśnego.
Sposób przygotowania: Do dzbanka wrzucamy liście jeżyny, mogą być świeże lub suszone. Zalewamy wrzącą wodą i odstawiamy na 15 minut do zaparzenia. Odcedzamy i dodajemy łyżeczkę miodu do smaku (opcjonalnie). Do herbatki można także dorzucić kilka suszonych lub świeżych owoców jeżyny.
W taki sam sposób możemy przyrządzić herbatkę z liści i owoców maliny. Ma podobne właściwości.
Przepis podała: Magdalena Stępińska z Polskich Lasów.










