W wakacyjne wtorki stawiamy na ruch. W audycji „Radio Kielce na lato – w dobrym tempie” będziemy zachęcać do odkrywania województwa świętokrzyskiego aktywnie i z pomysłem.
Miłośnikom pieszych wędrówek doradzimy, co spakować do plecaka i gdzie ruszyć w Świętokrzyskie. Podpowiemy, jak uprawiać nordic walking oraz pokażemy najlepsze trasy w regionie. Potrzebującym relaksu polecimy natomiast spływy kajakowe Wisłą, Pilicą i Nidą. Zaproponujemy również trasy wspinaczkowe, wybierzemy się na szlaki rowerowe, a także wzbijemy się w przestworza. Zdradzimy też patenty na podróże kamperem oraz na wakacje w siodle. Pokażemy, że województwo świętokrzyskie to idealne miejsce na aktywne, ciekawe i pełne przygód lato.
W audycji „Radio Kielce na lato – w dobrym tempie” nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Wygrać będzie można, między innymi, kartę paliwową o wartości 500 zł.





