Dziewięć wygranych walk, wysoka skuteczność zawodników oraz tytuł najlepszego klubu zawodów, tak Akademia Muay Thai Kielce zakończyła sezon startowy podczas ostatniej Super League Fights w Bieruniu.
Reprezentanci kieleckiego klubu zaprezentowali bardzo wysoką formę, odnosząc dziewięć zwycięstw w dwóch formułach walki. W K1 wygrane zanotowali: Hubert Kozera, Oskar Marcisz, Zofia Szewczyk, Igor Gała, Dominik Sulej, Jakub Zarański oraz Filip Domagała, a w Muay Thai Karol Sanecki oraz Filip Majchrzyk.
Świetne wyniki indywidulane przełożyły się na końcowy sukces drużyny. Akademia Muay Thai Kielce została wyróżniona tytułem najlepszego klubu gali Super League Fights.
– To efekt systematycznej pracy zawodników, trenerów oraz wszystkich osób zaangażowanych w rozwój naszego klubu. Cieszy nie tylko liczba zwycięstw, ale przede wszystkim postęp, jaki nasi podopieczni robią z każdym kolejnym startem. Takie wyróżnienie jest potwierdzeniem, że obrany kierunek szkolenia przynosi wymierne efekty – podkreślił trener Akademii Muay Thai Kielce, Bartłomiej Miniszewski.










