Prezydent Bogdan Wenta podczas zwołanej konferencji prasowej mówił m.in. o sprawach finansowych.
![Konferencja prezydenta Bogdana Wenty [OGLĄDAJ] - Radio Kielce 20.11.2019 Kielce. Konferencja Bogdana Wenty. Na zdjęciu (od lewej): Marcin Różycki - wiceprezydent Kielc, Bogdan Wenta - prezydent Kielc, Mariusz Gołaszewski - prezes Aesco Group, Danuta Papaj - wiceprezydent Kielc i Arkadiusz Kubiec - wiceprezydent Kielc / Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce](https://radiokielce.pl/wp-content/uploads/2019/11/wen-094206-750x375.jpg)
20.11.2019 Kielce. Konferencja Bogdana Wenty. Na zdjęciu (od lewej): Marcin Różycki - wiceprezydent Kielc, Bogdan Wenta - prezydent Kielc, Mariusz Gołaszewski - prezes Aesco Group, Danuta Papaj - wiceprezydent Kielc i Arkadiusz Kubiec - wiceprezydent Kielc / Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce
Prezydent Bogdan Wenta podczas zwołanej konferencji prasowej mówił m.in. o sprawach finansowych.
ul. Radiowa 4, 25-317 Kielce
101,4 MHz Świętokrzyskie
90,4 MHz Kielce
100,0 MHz Włoszczowa
215,072 MHz / KANAŁ 10D