Jedna trzecia wypadków drogowych w Polsce, to zdarzenia w których poszkodowani zostali piesi. Czy to wina pieszych, którzy nieuważnie wchodzą na pasy, nie używają odzieży z odblaskami po zmroku, czy kierowców lekceważących przepisy?

Punkty widzenia. Na zdjęciu (od lewej): Dariusz Kałwa - rzeczoznawca techniki samochodowej oraz ruchu drogowego, sierż. szt. Joanna Żelezik z wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach i Magdalena Sitek - Radio Kielce / Marzena Mąkosa / Radio Kielce
Jedna trzecia wypadków drogowych w Polsce, to zdarzenia w których poszkodowani zostali piesi. Czy to wina pieszych, którzy nieuważnie wchodzą na pasy, nie używają odzieży z odblaskami po zmroku, czy kierowców lekceważących przepisy?
ul. Radiowa 4, 25-317 Kielce
101,4 MHz Świętokrzyskie
90,4 MHz Kielce
100,0 MHz Włoszczowa
215,072 MHz / KANAŁ 10D