Tragedia na osiedlu KSM (25 stycznia 2017 r.) / Wojciech Habdas / Radio Kielce
33-letni mężczyzna zmarł po upadku z trzeciego piętra bloku na osiedlu KSM w Kielcach. Damian Janus z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach informuje, że o godzinie 11:00, funkcjonariusze dostali informację, że przy jednym z bloków leży mężczyzna bez kurtki.
– Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy ustalili, że mężczyzna wypadł z okna. Śledczy ustalili, że w chwili zdarzenia w mieszkaniu była jego babcia oraz kuzynka, jednak przebywały w innym pokoju – wyjaśnia Damian Janus.
Obecnie na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Śledczy nie wykluczają, że było to samobójstwo.
Tragedia na osiedlu KSM (25 stycznia 2017 r.) / Wojciech Habdas / Radio Kielce
Tragedia na osiedlu KSM (25 stycznia 2017 r.) / Wojciech Habdas / Radio Kielce
Tragedia na osiedlu KSM (25 stycznia 2017 r.) / Wojciech Habdas / Radio Kielce
Tragedia na osiedlu KSM (25 stycznia 2017 r.) / Wojciech Habdas / Radio Kielce
Tragedia na osiedlu KSM (25 stycznia 2017 r.) / Wojciech Habdas / Radio Kielce
Tragedia na osiedlu KSM (25 stycznia 2017 r.) / Wojciech Habdas / Radio Kielce
Tragedia na osiedlu KSM (25 stycznia 2017 r.) / Wojciech Habdas / Radio Kielce
Tragedia na osiedlu KSM (25 stycznia 2017 r.) / Wojciech Habdas / Radio Kielce
Tragedia na osiedlu KSM (25 stycznia 2017 r.) / Wojciech Habdas / Radio Kielce
Tragedia na osiedlu KSM (25 stycznia 2017 r.) / Wojciech Habdas / Radio Kielce
Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na ich używanie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Polityki prywatności. Rozumiem