Prokuratura Okręgowa w Kielcach wystąpiła z wnioskiem do Prokuratury Regionalnej o przedłużenie śledztwa w sprawie Małgorzaty S., dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach. Śledczy do 15 września nie zdążą wykonać wszystkich czynności – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach Daniel Prokopowicz.
Jak informowaliśmy, we wrześniu ubiegłego roku Małgorzta S. została zatrzymana w swoim gabinecie przez funkcjonariuszy CBA, podczas próby przyjęcia 3,5 tysiąca złotych. Wraz z nią zostało zatrzymanych dwóch świętokrzyskich przedsiębiorców.
Wobec wszystkich trzech podejrzanych zostały zastosowane środki zapobiegawcze w postaci poręczeń majątkowych. Dwóch mężczyzn wpłaciło 15 tysięcy złotych, natomiast podejrzana Małgorzata S. – 20 tysięcy złotych.








