Ferie z futbolem. Mecz GKS-Kielecka Gimbaza. / Wojciech Habdas / Radio Kielce
Punktualnie o g. 9.00 w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 rozległ się pierwszy gwiazdek XII Turnieju Ferie z Futbolem. Po 12 minutach okazało się, że premierowy mecz zakończył się remisem 2:2 , a spotkały się w nim Młoda Banda Świrów z Huraganem.
Damian Bednarski kapitan Młodej Bandy Świrów, w której grają uczniowie ze szkoły podstawowej przyznał, że remis w konfrontacji z gimnazjalistami to dobry wynik…
Zacięty początek, a później jeden z zespołów „odjechał”. Taki był scenariusz meczu FC Złoty But – Atletico 3:0. Debiutujący w naszym turnieju zwycięska drużyna nie kryła zadowolenia z udanej inauguracji. Kapitan FC Złoty But – Adam Krzysiek
Komplet rezultatów pierwszego dnia turnieju Ferie z Futbolem:
Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na ich używanie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Polityki prywatności. Rozumiem