BILARDOWE WTORKI Z RADIEM KIELCE - Radio Kielce

Bilardowe Wtorki z Radiem Kielce” to wakacyjna propozycja skierowana do wszystkich, którzy chcą nauczyć się grać w tą niezwykle interesującą dyscyplinę sportu.

W każdy wtorek w godz. 10-14 w Kieleckim Centrum Bilardowym, mieszczącym się przy Placu Moniuszki 2b, będzie można uczyć się pod okiem instruktora i rozgrywać pierwsze mecze na siedmiu profesjonalnych stołach bilardowych.
W programie „Stacja Wakacje” w każdy wtorek będziemy natomiast poruszać tematy związane z bilardem. W audycji powiemy między innymi o historii dyscypliny w Polsce i na świecie, czym są triki bilardowe, bilard w szkole – pierwsza w Polsce sportowa klasa bilardowa, bilard i… prawo Kartezjusza – prawda czy fałsz, bilard jako doskonały sposób na rehabilitację i przełamywanie barier, a także o tym czy milion rocznie z uprawiania bilardu to dużo czy mało, czyli ile zarabiają bilardziści.
Na radiokielce.pl, a także na profilach Radia Kielce w mediach społecznościowych, np. na YouTube, w każdy wtorek będzie premiera specjalnie przygotowanego filmu instruktażowego. Uczyć gry w bilard będą najlepsi zawodnicy i zawodniczki w Polsce, mistrzowie świata i Europy. Zrealizowanych zostało dziesięć odcinków.
27 czerwca (wtorek) w Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się specjalny pokaz czternastokrotnego mistrza świata w trickach bilardowych Bogdana Wołkowskiego. W ostatni wtorek lipca i sierpnia zorganizowany zostanie natomiast turniej dla uczestników projektu „Bilardowe Wtorki z Radiem Kielce” – oczywiście z nagrodami.
Zapraszamy do słuchania podcastu „Bilardowe wtorki z Radiem Kielce”, który jest dostępny również w najpopularniejszych serwisach podcastowych, np. Google PodcastySpotify Apple Podcasts.
Organizatorami „Bilardowych Wtorków z Radiem Kielce” są Polskie Radio Kielce, Polski Związek Bilardowy oraz Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe.
MATEJKOWSKIE PONIEDZIAŁKI TAJEMNICE BIBLIOTEK CZWARTEK ODKRYWCÓW – MIKOŁAJ KOPERNIK FILMOWE PIĄTKI CHOPINOWSKIE INSPIRACJE Fotopuzzle z Radiem Kielce
KĄPIELISKA W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM