Powstaje „Dźwiękowisko”. Wspólne dzieło uczniów i muzyków filharmonii
Uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum nr 23 w Kielcach wystąpią razem z muzykami Filharmonii Świętokrzyskiej. Wspólnie przygotowują muzyczno-teatralne „Dźwiękowisko”. ...


![Poznaliśmy laureatów „Świętokrzyskiej Victorii” [ZDJĘCIA] - Radio Kielce 13.02.2018 Kielce. Nagrody Świętokrzyskie Victorie / Jarosław Kubalski / Radio Kielce](https://radiokielce.pl/wp-content/uploads/2018/02/k1m9422-195046-350x250.jpg)







