Zbigniew Koniusz: zdjęcie pewnych nakazów zostało odczytane jako oznaka super normalności
Wzrosła liczba zakażonych koronawirusem w regionie. Wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz, przypomniał na naszej antenie o pojawieniu się dwóch ognisk COVID-19. ...





![Zbigniew Koniusz: na wczesnym etapie udało się opanować rozwój epidemii [OGLĄDAJ] - Radio Kielce 16.06.2020 Kielce. Na zdjęciu Zbigniew Koniusz - wojewoda świętokrzyski / Aneta Cielibała-Gil / Radio Kielce](https://radiokielce.pl/wp-content/uploads/2020/06/dsc7837-083105-350x250.jpg)

