WOMP zaprasza na bezpłatne badania
Coraz więcej firm i samorządów zgłasza swoich pracowników do udziału w projekcie „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników”.
Coraz więcej firm i samorządów zgłasza swoich pracowników do udziału w projekcie „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników”.
Około 3 tys. kobiet w Polsce rocznie dowiaduje się, że zachorowało na raka szyjki macicy. Z powodu tego nowotworu w ...
Na pierwszą w tym roku „Białą sobotę” zaprosiło mieszkanki naszego regionu Świętokrzyskie Centrum Onkologii. Kobiety mogły skorzystać z bezpłatnych badań ...
Na kolejną „Białą sobotę” zaprasza w sobote (17 stycznia) Świętokrzyskie Centrum Onkologii.
W Świętokrzyskim Centrum Onkologii powstanie Centrum Badań Molekularnych.
Świętokrzyskie Centrum Onkologii wprowadziło nową możliwość rejestracji lub odwołania wizyty u lekarza.
144 lekarzy rozpoczęło specjalizację w świętokrzyskich szpitalach.
Prezydent Karol Nawrocki wręczył akty powołania członkom Rady Zdrowia. Wśród nich znalazło 24 ekspertów w dziedzinie ochrony zdrowia.
Narodowy Fundusz Zdrowia nie ma zaplanowanego planu finansowego na 2026 rok.
Przy Świętokrzyskim Centrum Onkologii powstanie Centrum Badań Molekularnych.
ul. Radiowa 4, 25-317 Kielce
101,4 MHz Świętokrzyskie
90,4 MHz Kielce
100,0 MHz Włoszczowa
215,072 MHz / KANAŁ 10D