Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło we wtorek (23 czerwca) tuż po godzinie 10.00 w Zgórsku w gminie Nowiny. Na drodze wojewódzkiej 762 ciężarówka wypadła z drogi.
Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach informuje, że do zdarzenia doszło na pasie w kierunku Chęcin.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 42-letni kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo na skutek niezachowania należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu najechał na tył samochodu dostawczego marki Mitsubishi. Za jego kierownicą jechał 53-letni mężczyzna – relacjonuje.
Kierowca pojazdu dostawczego trafił do szpitala.
Zablokowany jest prawy pas drogi wojewódzkiej w kierunku Chęcin.










