Joanna Rząsa-Leniart ze Stelli Kielce zajęła drugie miejsce podczas rozegranych na torach Płaszowianki Kraków II Rundy Pucharu Polski w łukach bloczkowych.
Kielczanka w finale zawodów przegrała z Marzeną Nowak z UKS Tramp Jarosław 142:144. Do ćwierćfinału dotarła również druga reprezentantka Stelli Anna Łęcka-Dobrowolska, ale uległa swojej klubowej koleżance 138:140. Do ćwierćfinału dotarł również Jacek Kwaczyński, który na tym etapie rywalizacji przegrał z późniejszym zwycięzcą Przemysławem Koneckim z Orlika Goleszów 138:147. Stella Kielce zajęła ponadto czwarte miejsce w rywalizacji mikstów przegrywając walkę o brąz z UKS Tramp Jarosław 143:152.
W Dąbrowie Tarnowskiej rozegrana została natomiast III Runda Pucharu Polski w łukach klasycznych i III runda ekstraklasy. W pucharze IV miejsce wywalczył Ireneusz Kapusta z Staru Kielce, który w małym finale przegrał z Konradem Kupczakiem z Łucznika Żywiec 2:6.









