Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Bieleckie Młyny, w gminie Morawica, informuje podkom. Małgorzata Perkowska-Kiepas z wydziału prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.
– Po godzinie 18.00 dyżurny otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że na terenie kompleksu leśnego w gminie Morawica znajduje się mężczyzna, który może potrzebować pomocy. Na miejsce skierowano służby. Niestety mimo reanimacji nie udało się uratować życia 46-latka – relacjonuje policjantka.
Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora.
Jedną z przyjętych hipotez śmierci jest samobójstwo.










