Fot. Wiktor Taszłow - Radio Kielce
W Podlesiu w gminie Oksa planowana jest budowa biogazowni. Mieszkańcy obawiają się odoru, hałasu i problemów zdrowotnych. Zebrano już pół tysiąca podpisów pod petycją przeciwko inwestycji. O proteście przeciw biogazowni będziemy rozmawiać w programie Interwencja. O godz. 16:30 zapraszają Karolina Ziewiecka z TVP3 Kielce oraz Marcin Przemirski z Radia Kielce.