Już po raz trzeci sponsorzy, partnerzy i przyjaciele Industrii Kielce w sobotę (27 czerwca) zagrają w turnieju piłki nożnej Iskra Business Cup.
– Charytatywny cel rywalizacji pozostaje bez zmian, czyli będziemy zbierać pieniądze na rehabilitację i leczenie Leszka Salvy. To znany kielecki dziennikarz sportowy i przyjaciel naszego klubu, który od listopada 2021 roku zmaga się z poważnymi problemami po pęknięciu tętniaka mózgu. Tego typu turniej organizujemy już po raz trzeci. W jego trakcie organizowane będą licytacje, a licytować będzie można m.in. stroje sztabu trenerskiego Industrii Kielce z minionego już sezonu czy autentyczną piłkę meczową ORLEN Superligi – podkreśla menadżer do spraw komunikacji w kieleckim klubie Marcin Batóg.
Turniej Iskra Business Cup na boisku Zespołu Placówek Oświatowych przy ul. Jagiellońskiej 90 rozpocznie się w sobotę (27 czerwca) o godz. 12.











