Maciej Górski będzie nowym zawodnikiem trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec w nowym sezonie. Z 36-letnim napastnikiem została podpisana umowa na rok z możliwością przedłużenia. To drugi, po Michale Mydlarzu, transfer hutniczego klubu.
Urodzony 1 marca 1990 roku w Warszawie piłkarz jest wychowankiem Hutnika Huta Czechy oraz Mazowsza Miętne. W młodzieżowych latach reprezentował również Agrykolę Warszawa, KS Piaseczno oraz Amikę Wronki, a następnie trafił do Legii Warszawa, gdzie rozegrał pierwsze mecze ekstraklasowe.
W swojej bogatej karierze występował między innymi w GKP Gorzów Wielkopolski, Arce Gdynia, Sandecji Nowy Sącz, Zniczu Pruszków, Chrobrym Głogów, Jagiellonii Białystok, Koronie Kielce, Chojniczance Chojnice, Radomiaku Radom, Pogoni Siedlce, Resovii oraz ostatnio od 1,5 sezonu w Podbeskidziu Bielsko-Biała.
Maciej Górski ma na swoim koncie 54 występy na szczeblu Ekstraklasy, 187 na poziomie I ligi, a także 141 na szczeblu drugoligowym.
Zaliczył również jeden występ w reprezentacji Polski U-21.
Umowy z KSZO 1929 przedłużyli ponadto Piotr Łazarz, Daniel Morys i Jakub Czajkowski.










