24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
W Kościele Garnizonowym w Kielcach można było posłuchać kolęd w wykonaniu służb mundurowych. Najpiękniejsze polskie kolędy zaśpiewało dwóch solistów przy akompaniamencie Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza.
Orkiestra wystąpiła w Kielcach na zaproszenie wojewody świętokrzyskiego Agaty Wojtyszek. Na wydarzenie zostały zaproszone m.in. świętokrzyskie służby mundurowe. Koncert połączony był ze wspólnym kolędowaniem.
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
24.01.2017 Kielce. Kolędy w Kościele Garnizonowym. Koncert wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. / Jarosław Kubalski / Radio Kielce
Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na ich używanie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Polityki prywatności. Rozumiem