23.07.2022. Sandomierz. Ostatni koncert Festiwalu „Ucho Igielne”. Na zdjęciu (od lewej): Marcin Piwnik – starosta sandomierski, Magdalena Kusztal – organizatorka Festiwalu „Ucho Igielne”, Tadeusz Prokop – kapitan żeglugi śródlądowej / Fot. Grażyna Szlęzak – Radio Kielce
23.07.2022. Sandomierz. Ostatni koncert Festiwalu „Ucho Igielne”. Na zdjęciu (od lewej): Anna Krupka – wiceminister sportu i turystyki, Magdalena Kusztal – organizatorka Festiwalu „Ucho Igielne”, Tadeusz Prokop – kapitan żeglugi śródlądowej / Fot. Grażyna Szlęzak – Radio Kielce
23.07.2022. Sandomierz. Ostatni koncert Festiwalu „Ucho Igielne”. Na zdjęciu: Magdalena Kusztal – organizatorka Festiwalu „Ucho Igielne”, Tadeusz Prokop – kapitan żeglugi śródlądowej / Fot. Grażyna Szlęzak – Radio Kielce
23.07.2022. Sandomierz. Ostatni koncert Festiwalu „Ucho Igielne”. Na zdjęciu: Renata Drozd i Marcin Jajkiewicz / Fot. Grażyna Szlęzak – Radio Kielce
23.07.2022. Sandomierz. Ostatni koncert Festiwalu „Ucho Igielne” / Fot. Grażyna Szlęzak – Radio Kielce
23.07.2022. Sandomierz. Ostatni koncert Festiwalu „Ucho Igielne” / Fot. Grażyna Szlęzak – Radio Kielce
23.07.2022. Sandomierz. Ostatni koncert Festiwalu „Ucho Igielne”. Na zdjęciu (od lewej): Anna Krupka – wiceminister sportu i turystyki, Marcin Piwnik – sandomierski / Fot. Grażyna Szlęzak – Radio Kielce
23.07.2022. Sandomierz. Ostatni koncert Festiwalu „Ucho Igielne”. Na zdjęciu (od lewej): Marcin Piwnik – A od lewej starosta sandomierski, Magdalena Kusztal – organizatorka Festiwalu „Ucho Igielne”, Tadeusz Prokop – kapitan żeglugi śródlądowe / Fot. Grażyna Szlęzak – Radio Kielce
23.07.2022. Sandomierz. Ostatni koncert Festiwalu „Ucho Igielne” / Fot. Grażyna Szlęzak – Radio Kielce
Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na ich używanie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Polityki prywatności. Rozumiem