STACJA WAKACJE 2024 - Radio Kielce

Wakacje bez Radia Kielce? To niemożliwe. Tak, tak… My też nie wyobrażamy sobie wakacji bez świetnej muzyki (w ilościach nieograniczonych), pogodnych i pełnych dobrej energii dziennikarzy prowadzących audycje oraz gości, dzięki którym nasi Słuchacze, ale także my sami dowiadujemy się mnóstwa ciekawych rzeczy.

Przygotowana przez zespół redakcyjny Radia Kielce wakacyjna ramówka zaczyna się już od zmian w „Aktualnościach Dnia”. Audycja zaczyna się tradycyjnie od 6 rano, ale już kończy się nie o godz. 9, a o godz. 10. To dlatego, że prowadzący – Ewelina Walczak i Paweł Solarz – zamierzają Państwa wciągnąć do konkursowej zabawy „Teraz pytanie. Teraz odpowiedź”, w której wygrać będzie można m.in. gadżety Radia Kielce.
W „Stacji Wakacje”, od godz. 10 do 15, każdy dzień przyniesie coś nowego. Zajrzymy do jaskiń i popatrzymy w niebo. Będziemy wspominać filmy, które bawiły nas do łez i popędzimy rollecoasterem po najsłynniejszych lunaparkach świata. Sprawdzimy, czy w Kielcach znaleźć można wilka morskiego i czy więcej mamy miłośników psów, czy kotów. Jeśli ktoś nie wie, co zrobić z wolnym czasem – my na pewno podpowiemy.
W letnie piątki proponujemy coś na ząb, czyli kącik „Smakuj wakacje”. Będzie w nim trochę z kuchni egzotycznej, trochę z tradycyjnej, nie pominiemy też smaków regionu.
Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Codziennie od poniedziałku do piątku „Markowe Zagadki”, czyli coś dla miłośników łamigłówek, rebusów i zabaw logicznych.
Mamy też specjalną propozycję dla naszych internautów. Na radiokielce.pl konkurs „Znajdź ukryte słowo”. Liczy się czujność i spostrzegawczość, a nagroda sama trafi w Wasze ręce.
Na antenie, w dynamicznej, skróconej wersji audycje „Zoom na wieś” oraz „Auto Radio – Moto Radio”. I oczywiście najświeższe informacje z województwa świętokrzyskiego, kraju i świata, czyli pełny serwis informacyjny o każdej pełnej godzinie.
Specjalnie dla naszych Słuchaczy zmieniamy program niedzielny. Niedzielę powitamy w dobrym nastroju i to bez kofeiny. Od godz. 8 do 11 audycja „Radio Kielce. Bez kofeiny”. Warto włączyć radio i pozwolić wprowadzić się w leniwą, przyjemną atmosferę wolnego dnia.
Od 24 czerwca gorąco zapraszamy do słuchania wakacyjnego Radia Kielce.
INFORMATOR WAKACYJNY 2024 [310 x 320 px]
MARKOWE ZAGADKI 2024 [310 x 320 px]
KĄPIELISKA W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM
ZNAJDŹ UKRYTE SŁOWO Y [310 x 320]
STACJA WAKACJE 2024 [310 x 320 px]
CHOPINOWSKIE INSPIRACJE [310 x 320]