Do zderzenia trzech pojazdów doszło w Promniku na ulicy Kieleckiej.
Podkom. Małgorzata Perkowska-Kiepas z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach poinformowała, że zdarzenie miało miejsce w poniedziałek (22 czerwca) przed godz. 14.00.
– 35-letni kierujący pojazdem marki Fiat na skutek nie zachowania należytej odległości od poprzedzającego pojazdu, najechał na tył Audi, za kierownicą którego siedziała 29-latka. Audi siłą uderzenia przemieściło się i najechało na tył Forda, którym kierowała 34-letnia kierująca. Żaden z uczestników nie wymagał hospitalizacji, a osoby biorące udział w zdarzeniu były trzeźwe – relacjonowała.
W miejscu zdarzenia nie ma utrudnień w ruchu.











