Niemiecki SC Magdeburg, norweski Kolstad Håndball oraz szwajcarski HC Kriens-Luzern będą rywalami piłkarzy ręcznych Industrii Kielce w nowym sezonie Ligi Mistrzów w grupie F.
Wicemistrz Polski – ORLEN Wisła Płock, znalazł się w Grupie B, a jej rywalami będą HBC Nantes, MT Melsungen oraz HC Vardar 1961.
Losowanie odbyło się w piątek (26 czerwca) w siedzibie EHF w Wiedniu.
Pierwsza kolejka rozegrana zostanie 9 i 10 września.











