Wypadek na drodze ekspresowej S7 w Chęcinach, między węzłami Kielce Jaworznia, a Kielce Południe.
Na trasie w kierunku Krakowa zderzyły się samochód osobowy i motocykl. Ze wstępnych informacji wynika, że ranny motocyklista jest na miejscu reanimowany.
Droga początkowo była zablokowana całkowicie w obu kierunkach. Kierowcom zalecano objazd od węzła Kielce Jaworznia drogą wojewódzką 761 do Białogonu i dalej trasą nr 762 do węzła Kielce Południe, oraz odwrotnie dla jadących w przewiewnym kierunku.
Policja informuje, że wkrótce udrożniony zostanie jeden pas w kierunku Warszawy.










