Wdrożenie Inteligentnego Systemu Transportowego ma być jednym z najważniejszych projektów, zrealizowanych w Kielcach w nowej perspektywie unijnej. Podczas posiedzenia komisji rewizyjnej rady miasta podsumowano najważniejsze inwestycje miejskie z lat 2007-2013 przedstawiono plany na lata 2014-2020.
Mieczysław Pastuszko, dyrektor wydziału zarządzania funduszami europejskimi w ratuszu przypomniał, że w poprzedniej perspektywy najważniejsze były projekt rozwoju systemu komunikacji publicznej, między innymi budowa węzła Żelazna i ulicy Gosiewskiego. Ważna była również ochrona i promocja walorów przyrodniczych Kielc., między innymi budowa Centrum Geoedukacji.
W nowej perspektywie, realizowane będą projekty komunikacyjne, łącznie opiewające na 300 milionów złotych. Jednym z głównych założeń projektu ma być wdrożenie Inteligentnego Systemu Transportowego oraz budowy niezbędnej do jego funkcjonowania infrastruktury, czyli sieci kamer oraz urządzeń sterujących sygnalizacją. System ma działać w taki sposób, aby zielone światło otrzymywał w pierwszej kolejności kierunek najbardziej obłożony samochodami.
Uprzywilejowane przy zmianie świateł mają być autobusy MPK. Z kolei sieć kamer będzie rejestrować natężenie ruchu, prędkość pojazdów, a nawet rozpoznawać rejestracje, w przypadku popełnienia wykroczeń drogowych. Na drogach wjazdowych do miasta zostaną zamontowane wagi, które sprawdzą, czy samochody wjeżdżające do Kielc nie przekraczają masy dopuszczalnej. Ponadto czujnik mają sprawdzać natężenie spalin.
Inwestycja obejmuje też m.in. zakup 25 autobusów hybrydowych, 30 elektronicznych tablic informacyjnych, wybudowanie ponad 3 km buspasów oraz 1,5 km ścieżek rowerowych. Rozbudowane zostaną ulice: Wapiennikowa wraz ze skrzyżowaniami z ul. Ściegiennego i Husarską oraz ks. J. Popiełuszki i rtm. W. Pileckiego, a także ul. Cmentarna wraz z przebudową parkingu, przedłużenie ul. Olszewskiego w kierunku skrzyżowania Zagnańskiej z Witosa, budowa drogi na osiedlu Dąbrowa II, na odcinku od ul. Wincentego z Kielc do Warszawskiej wraz z budową nowej pętli autobusowej. Projekt zakłada ponadto poprawę dostępności komunikacyjnej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego poprzez rozbudowę ul. Domaszowskiej i Żniwnej, a także skrzyżowania al. Tysiąclecia Państwa Polskiego z al. Solidarności.








